WP_002297minСьогодні відбувся футбольний матч-відповідь між командами 4 та 5 класів МФШ.
Нагадаємо, що минулої п’ятниці команда 5-го класу пермогла з рахунком 3-1, але тоді в команді 4-го класу не змогли зіграти двоє провідних гравців і тому сьогодні “молодші”, уже в повному складі, були налаштовані дуже рішуче!

Події розвивались надзвичайно драматично!
В першому таймі повна перевага була на боці команду 4-го класу і вона логічно втілилась у забитий м’яч, а ще багато моментів нападники змарнували. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь 4-го. Але після відпочинку ролі команд змінилися: чи то палка підтримка вболівальників, чи тактичні перестановки зіграли свою роль, але 5-ий клас перебрав ініціативу в свої руки. Один за одним голи почали влітати у сітку воріт команди 4-го класу. Після того як рахунок став 2-1 на користь 5-го класу гра вирівнялась, але під кінець зустрічі “старшим” вдалося забити ще два голи і встановити фінальний рахунок…

4 – 1

Товариські ігри залишаються дружніми, не дивлячись на результат, а тому після гри обидві команди радо тиснули одне одному руки і обмінювалися враженнями щодо матчу. Дякуємо за позитивні емоції нашим юним гравцям, пишаємося тим, що ніхто не залишився осторонь і чекаємо на нові захоплюючі матчі – так тримати!