75-та річниця Організації Об’єднаних Націй

9 Вересня Міжнародна Французька Школа разом з Українським гуманітарним ліцеєм при КНУ ім. Т. Шевченка взяла участь в організованому Постійним представництвом України при ООН телемості – Київ-Нью-Йорк – на тему «75-та річниця Організації Об’єднаних Націй: роль глобальної співпраці у розбудові кращого майбутнього для всіх».

Цей трансатлантичний діалог було присвячено відзначенню у поточному році двох важливих дат: 75-ти річчя заснування Організації об’єднаних націй і 50-ти річчя Міжнародної організації Франкофонії.

Захід відбувся за особистої участі Постійного представника України при ООН, Посла Сергія Кислиці, який звернувся до учасників з вітальною промовою, та членів української дипломатичної місії в ООН, представників дипломатичних місій при ООН Бельгії, Франції, ЮНІСЕФ, Міжнародної організації франкофонії.

Міжнародну Французьку Школу представляли учні старших класів, а саме: Емілія Саранчук – 10-й, а Назар Дудар, Аркадій Нікітін, Арсеній Поночовний – 11-й. Усі наші учні брали активну участь у цьому інтерактивному франкомовному спілкуванні з іноземними дипломатами високого рівня.

Recommended Posts