Міжнародна французька школа розміщується у стінах старої школи часів минулого століття. Тому архітектура, планування приміщення школи відрізняється від сучасних навчальних закладів, зокрема, компактністю та інтер`єрними особливостями.
У 2009 році будівлю школи було повністю реконструйовано, зроблено внутрішні та зовнішні ремонтні роботи. Загальна площа навчальних приміщень відповідає санітарно – гігієнічним вимогам. Тобто, для комфортного навчання на кожного учня школи відводиться рекомендована кількість площі.Школа була повністю оснащена новими меблями, відповідним технічним обладнанням.
Для реалізації творчих, навчальних, оздоровчих проектів у дітей є можливість використовувати тетральну студію, художню майстерню та спортивні зали, які оснащені відповідним для різних типів занять обладнанням.

Класи оснащені мультимедійними дошками та інтерактивними панелями. Клас інформатики був відкритий в 2012 році.

На 1 поверсі школи розташована шкільна їдальня, обладнання якої дозволяє дітям відчувати домашній затишок, формувати культуру харчування та розвиває вміння дотримуватись правил етикету.
Для збереження та зміцнення здоров’я учнів, організації та проведення уроків на свіжому повітрі, активного відпочинку дітей на перервах та прогулянках слугує просторе подвір’я із зеленими територіями газонних насаджень для ігор та дозвілля, і спеціально обладнані спортивні майданчики.

ФОТО ТЕРИТОРІЇ