Тіфен Анрі
Директор закладу

Школа сьогодення не може бути схожою на школу з минулого! Майбутні покоління житимуть і працюватимуть у світі, що стає все більш відкритим, і тому міжнародна освіта буде необхідною для них. Саме з цією ідеєю в 2005 році я прийняла рішення відкрити Міжнародну французьку школу в Києві та з перших років навчання виховувати учнів, які зможуть навчатись кількома мовами та будуть здатні сприймати різні освітні методики. У стінах двох колишніх шкіл був заснований освітній заклад принципово нового типу. Вихованцям дитячого садка було виділене окреме приміщення, повністю відновлене та облаштоване для дітей віком від 2 до 5 років, недалеко від основної будівлі.

Сьогодні учні початкової школи, колежу та ліцею навчаються під одним дахом у спокійному та зеленому передмісті Києва і мають у своєму розпорядженні повністю пристосовані та відповідно обладнані класні кімнати. З метою отримання кращих результатів класи поділені на підгрупи, що дозволяє краще організувати навчальний процес. Регулярно відстежується індивідуальний прогрес школярів. МФШ робить акцент на значущості кожного учня та розвитку його впевненості в своїх силах. Ми переконані, що це найкращий спосіб виховати свідомого громадянина.

У нас є багато проектів на майбутнє, основною метою яких є вихід школи на міжнародний та європейський рівні.
Працівники МФШ, викладачі, які мають дипломи українського та французького зразків, адміністрація школи та партнери супроводжують кожного учня на кожному етапі навчання від дитячого садка до ліцею.

Мадам Тіфен Анрі в проекті Про ART на телеканалі “Дом”:

Директор Міжнародної французької школи в Пущі-Водиці – Тіфен Анрі, громадянка Французької республіки. Вона здобула дві вищі освіти у Франції, згодом ще дві в Україні. На даний час є вчителем-методистом вищої категорії, вихователем-методистом вищої категорії з 27-річним педагогічним стажем роботи в Україні, дипломованим керівником навчального закладу.

Тіфен Анрі володіє 4 мовами. Працює директором школи з 1994 року, є успішним адміністратором та організатором міжнародної команди фахівців. Керівник з високим рівнем професіоналізму та почуттям обов’язку. Пані Анрі свою педагогічну діяльність спрямовує на постійне осучаснення освітнього процесу, розробила програму викладання нелінгвістичних предметів французькою та англійською мовами. Серйозну увагу приділяє інноваційній складовій педагогічного процесу, оснащенню школи найсучаснішими технічними засобами, що сприяють виведенню навчання на якісно новий рівень. Сприяє зростанню професійної майстерності вчителів. Висококваліфікований, творчий та ініціативний педагог. Чудово володіє методикою навчання за стандартами міжнародної освітньої системи, ефективними формами і методами організації вивчення іноземних мов в умовах штучного полілінгвізму. Постійно приділяє увагу поглибленню та актуалізації своїх знань, підвищенню кваліфікації.

Внесок Тіфен Анрі у розвиток освіти і науки високо оцінений двома країнами.

28.02.2019 року Тіфен Анрі нагороджено україно – французьким Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці за сумлінне служіння Україні та до 1000-ліття народження Анни Ярославни – Князівни Київської, Королеви Франції.

14.02.2020 року – французькою державною відзнакою – Орденом Академічних пальм за значний внесок у народну освіту та поширення французької культури за межами Франції.

Стисла ретроспектива діяльності пані Анрі в Україні:

  • У 1994 році заснувала й очолила першу французьку школу в Україні, що була визнана міністерством освіти Франції.
  • З 2005 року розпочала реалізацію освітнього проєкта нового типу: відкрила «Міжнародну французьку школу м. Києва», що успішно розвивається донині.
  • З 2013 року МФШ є членом організації французьких шкіл за кордоном –LabelFranceEducation.
  • Освітнє партнерство МФШ розвивається з початку діяльності школи у 2005 році.
  • З 2012р. школа входить до Всесвітньої мережі асоційованих шкіл ЮНЕСКО.
  • У червні 2016 року пані Анрі брала активнуучасть у III Міжнародному форумі лабелізованих навчальних закладів LabelFrancEducation.
  • З 2018р. Міжнародна французька школа – Центр підготовки до міжнародних іспитів «Пірсон».
  • У червні 2019 року під егідою посольства Франції в Україні на базі Міжнародної французької школи відбувся Міжнародний форум для вчителів і викладачів французької мови під назвою «Професійні дні», який об’єднав 150 учасників із 10 країн Європи.
  • У 2020р. МФШ підписала договір про співробітництво з офіційним партнером Cambridge Assessment English в Україні – центром міжнародних іспитів з англійської мови GRADE.
  • У 2020 році МФШ уклала партнерську угоду з Київським національним торговельно-економічним університетом.

Досвідом пані Анрі цікавляться різні медіаресурси, про її діяльність вийшла низка статей у друкованій пресі, були сюжети на телебаченні та інших мережах.

МФШ – екошкола, яка під керівництвом Тіфен Анрі долучилась до розв’язання глобальних екологічних проблем.

Школу було нагороджено грамотою від Polar Bears International (2018р.).

МФШ має партнерські зв’язки з освітніми закладами Франції, Посольством Франції в Україні, Посольством Іспанії в Україні, Французьким інститутом в Україні.

Так, 09.01.2019 року вийшов фільм «Освіта через мистецтво» про партнерські стосунки Міжнародної французької школи в Києві з Українською школою в Парижі.

14.05.2019 року в МФШ стартував Міжнародний проєкт «Рушник Національної Єдності» від Міжнародної французької школи в Україні до Української школи у Франції.

Для додаткового офіційного й престижного визнання в березні 2020 року школа пройшла аудит для отримання ліцензії Homologation від Міністерства Освіти Франції.

Але на цьому Тіфен Анрі не зупиняється, адже попереду ще багато нових мрій, креативних проєктів і творчих задумів!