СТИМУЛИ ДО ПАРТНЕРСТВА

Партнерство є гарним стимулом, оскільки вимагає від кожного члена освітньої команди критично мислити та відкривати для себе інше бачення світу.

Саме завдяки партнерствам викладачі можуть збагатити свої педагогічні практики.

У рамках партнерських проектів кожен з членів команди повинен переглянути деякі свої точки зору та переконання.

Ми раді партнерствам, які спонукають до дій, що збагачують кожного з партнерів.

Стратегічні аспекти підписання освітньо-культурних партнерських угод:

  • Працювати над якістю освіти
  • Підвищувати рівень МФШ в локальному українському освітньому контексті
  • Поширювати міжнародний стандарт освіти в Україні
  • Стимулювати потребу в пізнанні нового
  • Створювати інноваційні оригінальні освітньо-культурні проекти
  • Розвивати людські якості

НАШІ ПАРТНЕРИ

Посольство Франції в Україні та Французький Інститут в Україні

МФШ бере активну участь у проектах, спрямованих на поширення французької мови та культури в Україні. Кожного року більш, ніж 60 учнів складають іспити DELF.

(AEFE – LabelFrancEducation).

МФШ входить до складу  всесвітньої мережі навчальних закладів, які мають на меті популяризацію французької мови та культури.

AEFE

Міністерство освіти та Міністерство закордонних справ Франції видало нашій школі нову ліцензію. Відтепер, програма навчання дитячого садка та початкової школи повністю прирівнюється до програми, що викладається у Франції та дозволяє нашим учням отримувати відповідну підготовку. Вітаємо у нашій школі, яка ліцензована і у Франції і в Україні!

МФШ розвиває інтегроване тримовне навчання, програма якого ліцензована МОН.

Кожного року учні МФШ складають іспити з англійської мови.

Наукове та культурне співробітництво для посилення зв’язків України та Франції.

Немає опису світлини.

  • Освітня співпраця задля надання більш якісної освіти, розвитку діалогу культур, популяризації ненасилля та миру заради дітей усього світу.
  • Мережа асоційованих шкіл ЮНЕСКО об’єднує освітні заклади по всьому світу навколо спільної мети: побудувати захист миру у свідомості дітей та молоді. У 182 країнах понад 11 500 шкіл – членів ЮНЕСКО працюють конкретно для міжнародного порозуміння, миру, міжкультурного діалогу, сталого розвитку та якісної освіти.

КНТЕУ

4 березня 2020 відбулось підписання угоди про співробітництво Міжнародної Французької Школи (МФШ) з Київський національний торговельно-економічний університет. Угоду підписали від КНТЕУ Перший проректор з науково-педагогічної роботи пані Наталія Притульська, від МФШ – Директорка пані Тіфен Анрі.

Церемонія підписання документа відбулась в присутності Аташе Посольства Франції в Україні пані Алікс де Гассар і Директора Спеціалізованого інституту франкофонії з адміністрування та менеджменту в м. Софія (ESFAM), Офіційного представника Університетської агенції Франкофонії (AUF) Ніколя Менетті.

Також, в рамках візиту відбулись робочі консультації усіх зацікавлених сторін на предмет перспективних напрямків співпраці, у тому числі у міжнародному вимірі.

Довідково: Предметом угоди є професійна орієнтованість, пошук талановитої молоді, підготовка учнів до вступу у Київський національний торговельно-економічний університет, до зовнішнього незалежного оцінювання, для набуття навичок самостійної науково-практичної, дослідницько-пошукової діяльності; розвитку їхніх інтелектуальних, творчих якостей, прагнення до саморозвитку та самоосвіти.

КНТЕУ сприятиме в організації проведення комп’ютерного тестування (профдіагностики) учнів з метою їх ранньої професійної орієнтованості, виявлення здібностей та обдарувань, надання обґрунтованих рекомендацій психолога щодо вибору майбутньої професії; участі у «Днях відкритих дверей», «Днях гостинності», олімпіадах, фестивалях, конференціях, спортивних змаганнях та культурно-мистецьких заходах Університету; у проведенні майстер-класів з метою детального ознайомлення зі спеціальностями (спеціалізаціями) освітніми програмами Університету тощо.

Розробка та реалізація навчальних програм нового типу, інтеграція французьких та українських навчальних програм.

Співпраця в рамках складання нашими учнями міжнародного іспиту з іспанської мови DELE

Співпраця в рамках складання нашими учнями міжнародних іспитів з англійської мови Cambridge Assessment English

Учні МФШ від 8 класу долучаються до написання дослідницьких робіт для Малої академії наук. Школа співпрацює з МАН у сферах розвитку наукового світогляду учнів та академічної доброчесності, залучає викладачів з МАН для зустрічей, лекцій, семінарів.
2 лютого 2024 року підписана офіційна угода про партнерство з Київською МАН.

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст