Етнотиждень в МФШ

Цього тижня в МФШ триває традиційний Етнотиждень — час, коли діти знайомляться з українськими традиціями та ще глибше відчувають атмосферу нашої культури.

Протягом тижня учні брали участь у творчих заняттях, прикрашали шкільний простір до Великодня, готували святкові вироби та долучалися до майстер-класів.

Однією з особливих подій став Великодній ярмарок, де були представлені весняні вироби та великодня атрибутика, створені з любов’ю нашими учнями та освітньою командою 💛

Також відбувся майстер-клас із великодньої випічки, який подарував дітям багато радості та справжній святковий настрій.

Всі кошти, зібрані під час ярмарку, спрямовано на підтримку наших захисників 🇺🇦

Для нас важливо не лише зберігати традиції, а й виховувати в дітях розуміння підтримки, вдячності та участі у добрих справах.

А як у ваших родинах готуються до Великодня?

Чи вже печете паски та прикрашаєте великодній кошик? 🐣🌸

Recommended Posts