Колишні учні МФШ

received_372212147529836
В МФШ я провчилася 12 років, з дитячого садка до 11-го класу. Я була щасливою дитиною, адже школа завжди у мене асоціювалась з підтримкою, доброзичливістю і можливістю мріяти. Завдяки МФШ я вільно володію французькою та англійською. А факультативні уроки театру, малювання і танців навчили мене творити! Знання іноземних мов і артистичність дали мені змогу вивчати у Франції (ESMOD) та Англії (University of the Arts London) бізнес та історію моди! Дякую! Merci! Thank you!
Катерин Корчагін
Роки навчання в МФШ 2003-2015
received_777688152943627
I graduated from school a long time ago, and I can confidently say, that school is where you always want to return. I feel like becoming a school girl again who would be sitting at a school desk, answering in classes, spending breaks with her friends, communicating with teachers, taking part in artistic presentations. IFS (International French School) is a place where you are always welcome and met with a smile, where everyone can help, support and never forget you. I remember that as a student at the school, I wanted to grow up faster, become an adult and prove to everyone and myself that I was ready for all that. Then I realized that I would love to return to this kind of home, and wouldn’t swap it for the adult life. Before all, the school has taught me to be grateful and never forget the people who have put their soul into you, have given you life skills, the people who are always attentively and generously helpful, boost your willpower, confidence and life values. Having studied in IFS not so long, I can confidently say that the school has taught me to set priorities correctly, keep to the chosen path, and never give up, even if you have failed the first time. What I want to tell the current students is always be thankful, value every moment spent in your home school and never forget those who have been always with you. Spare a second to express your sincere and kind words to the director, teachers, and everyone who works in the school, which will mean a lot to them.Now I am a fourth year student at KPI, about to graduate from the faculty of linguistics with the diploma of an English and French translator. Master degree is not so far away. I try to get the most out of life, learn to be a good person every day, dream of achieving much on my own, and be happy.
Дарина Янгаличева
 
Роки навчання в МФШ 2016-2017
received_1171197013302246
Найкраще, що я пам’ятаю про школу, це друзі, котрих я зустрів під час навчання. З деякими з них я і до цього часу близько спілкуюсь! Зараз я студент 4 курсу соціології НАУКМА.
Тимофій Степашко
Роки навчання в МФШ 2007-2017
received_523280762351035
МФШ - це не просто школа, це школа людських цінностей, школа розвитку власних талантів та школа життя. Я навчалася у трьох різних школах, і саме ця запам’яталася мені найбільше. Як директорка, так і вчителі у МФШ завжди намагалися зробити наше навчання повноцінним, тобто не просто академічним, а ще й художнім та людським. Саме у цій школі я навчилася великій кількості ‘soft skills’, які відтоді не раз стали мені в нагоді, та які щороку дедалі більше цінуються на ринку праці. Саме у МФШ я почала вивчати французьку мову, завдяки чому декілька років потому змогла поїхати жити до Франції та навчатись у надзвичайно селективних classes préparatoires. І це все не кажучи про можливість навчатися у Пущі Водиці і постійно контактувати з природою, що є просто унікальною! Зараз навчаюсь у HEC Paris, перша у Франції вища школа бізнесу та менеджменту.
Майорова Анна
 
Роки навчання в МФШ 2010-2014
received_774650799918372
Мене звати Ізабелла Небігер і я в минулому учениця Міжнародної Французьскої школи, сьогодні мені вже 23 роки, майже закінчила магістратуру в університеті. МФШ дала мені дуже великий поштовх для мого майбутнього та побудувала дуже сильну базу іноземних мов, які на сьогоднішній день являються моєю перевагою. Я з легкістю можу контактувати з людьми без ніяких ускладнень. Завжди згадую цю школу та вчителів, які завжди дуже добре відносились до мене, з теплотою на душі. Хочу сказати дякую за реалізовану мене та за таку, яка я є на сьогоднішній день! Зараз я Студентка 5 курсу факультету права КНУ ім.Т.Г.Шевченка
Ізабелла Небігер
Роки навчання в МФШ 1999-2013
received_3577791105655323
Мене звати Юля, я випускниця Міжнародної французької школи. Я хочу поділитися своїми теплими спогадами про навчання у цій школі. Почну з того, що я провчилась в цій школі лише 3 роки, але цього було достатньо аби я почала змінюватись, як особистість. Коли я перейшла до цієї школи, то зовсім не знала французької мови. Перший час мені було нелегко, але завдяки індивідуальному підходу, мені вдалося з цим впоратися. В нашій школі вчителям було не все одно, чи відклалося у тебе щось в голові на уроці. Тому що їхня мета - зацікавити тебе настільки, аби ти хотів дізнатися ще більше, копнути глибше. У МФШ діти мають можливість втілювати свої ідеї у різних проеках, їм дійсно домагають розкрити свій потенціал. Таким чином, діти можуть відкривати свої сильні сторони. Я вважаю, що багатьом українським школам цього не вистачає. Коли я вже закінчувала цю школу, то знала, що мій молодший брат піде у перший клас саме сюди 🙂 Завдяки оточенню у школі я захотіла вступити до Національного університету “Києво-Могилянської академії”, який наразі вже закінчую. Я дуже вдячна за те, як склалося моє життя і що я можу займатися тим, що мені до душі. Я вірю, що в цій школі можуть допомгти стати тим, ким тобі хочеться.
Юлія Петренко
Роки навчання в МФШ 2012-2015
received_1490650814599712
За час свого перебування в МФШ, більше всього мені запам’яталась атмосфера навчального процесу. Вчителі, що завжди раді тобі допомогти та направити, навіть після закінчення уроків. Також мені завжди подобалась наявність позашкільних занять, таких як: футбол, музика, малювання, чи театральні постанови. З точки зору освіти, МФШ допомогло мені в вивченні французської мови і найголовніше сприяло соціалізації з франкомовним суспільством через викладачів, що являються носіями мови. Одночасно, ми отримували уроки англійської та не забували про українську освіту, таким чином відкриваючи безліч можливостей для учнів у майбутньому.
Антон Бевза
Роки навчання в МФШ 2004-2012
received_476942400084495
Я можу сказати, що МФШ - це дім та сім’я мого дитинства, з якою я був з 5 років до 15. Там я залучився гарними друзями та вчителями, які вели нас, як своїх діточок. Мені дуже подобалось, що нас було небагато в класі і це справді створювало камерну та сімейну атмосферу, через яку завжди хотілося приходити до класу. Наше двійне навчання допомогло вивчити мови як рідні, так як з самих перших класів ти починаєш вчити приклади одразу на декількох мовах. Те, що запам'яталося це наші шкільні екскурсії та подорожі, зокрема наша подорож до Парижу в наших початкових класах, також інші екскурсії до Львову, та українських музеїв. Я дуже полюбляв наші шкільні постановки та візити видатних спеціалістів, художників, письменників, які приходили до нас поділитися своїм досвідом. Також з переїздом до Пущі Водиці в нас з‘явилось повністю наше місце, з краєвидом на ліс та зеленню. Пам'ятаю, як на перервах завжди грали в футбол на нових площадках. Я правда вважаю що МФШ створює саме той необхідний комфорт, умови та атмосферу для дітей, яка допомагає їм с задоволенням вчитися в колі своїх друзів в школі Європейського стандарту. Я бажаю ще більших успіхів мадам Анрі та нових ще не досягнутих висот МФШ. Зараз я працюю e-commerce, Ніцца, Франція
Роман Балаян
Роки навчання в МФШ 2007-2017
received_1043610826042649
Найяскравіші враження зі школи у мене пов'язані з новорічним проєктом «Міні місто». У мене в пам'яті саме дуже добре відклалися ті 2 тижні, які ми провели в підготовці до свята. Командна робота, постійна комунікація між собою, кожен мав своє персональне завдання і свою роль в цьому проєкті. Метою проєкту було створення мініатюрного міста. Виглядало все як тестові архітектурні макети перед забудовою. Пам'ятаю, як сидів вечорами з мамою і робили свій «маєток мільйонера» з картону, кольорового паперу, штучного снігу, сірників і зубочисток. Але найприємніше для мене було, звичайно ж ліплення мініатюрних жителів для міста з моїми найближчими друзями Єгором і Тимофієм. Мені з самого дитинства подобалося ліпити з пластиліну. Ще в класі другому я приносив Світлані Анатоліївні свої вироби і мене завжди радували посмішки людей, які бачили мої роботи. Єгор у нас взагалі творча людина, а його виліплені персонажі взагалі виглядали як живі, а Тимофій допомагав нам зробити каркаси з дротів для того, щоб пластилін ще не гнуться під своєю вагою. Коли наш новорічний проєкт був повністю готовий, а зал з нашими роботами зібрав море людей я відчував щиру радість від того, що відбувається. Почуття було таке, ніби ми з друзями великі скульптори, чия виставка проводиться в дорогому готелі. Ще сильніше це почуття підкріпилося благодійним аукціоном по завершенню самого свята, мій макет будинку і навіть наші фігурки були продані. Загалом вечір видався насиченим, а ми залишилися задоволені 🙂 Зараз я студент 4 курсу історичного факультету КНУ, ТБ
Артем Куликов
Роки навчання в МФШ 2007-2017
received_517501102584808
I joined IFS in 3rd grade in order to learn a new language - French. Little did I know, that it was the first step towards the international path of my education. My first days at IFS were intimidating; I had never been in such close contact with a foreign language before. I had to take extra lessons to catch up to my peers who, at the time, already had a base. Thankfully, the passionate and truly kind team of teachers was always there to support me and soon enough, I was able to follow lessons completely in French and had a B1 certificate. As a kid, learning a language takes little effort, especially when you get immersed into a community of speakers at IFS. Now as an adult, it is a skill that helps me in my daily life here in Brussels. Apart from high quality education, I remember IFS for being fun. Playing football during breaks, building snow castles during winter - these are the memories that will stay for life. To all the parents debating whether IFS is the right choice, look at it as an investment into your child's future career and a first step towards success. Business Information Management student at KU Leuven - Belgium.
Ігор Майоров
Роки навчання в МФШ 2010-2013
received_372212147529836
В МФШ я провчилася 12 років, з дитячого садка до 11-го класу. Я була щасливою дитиною, адже школа завжди у мене асоціювалась з підтримкою, доброзичливістю і можливістю мріяти. Завдяки МФШ я вільно володію французькою та англійською. А факультативні уроки театру, малювання і танців навчили мене творити! Знання іноземних мов і артистичність дали мені змогу вивчати у Франції (ESMOD) та Англії (University of the Arts London) бізнес та історію моди! Дякую! Merci! Thank you!
Катерин Корчагін
Роки навчання в МФШ 2003-2015
received_777688152943627
I graduated from school a long time ago, and I can confidently say, that school is where you always want to return. I feel like becoming a school girl again who would be sitting at a school desk, answering in classes, spending breaks with her friends, communicating with teachers, taking part in artistic presentations. IFS (International French School) is a place where you are always welcome and met with a smile, where everyone can help, support and never forget you. I remember that as a student at the school, I wanted to grow up faster, become an adult and prove to everyone and myself that I was ready for all that. Then I realized that I would love to return to this kind of home, and wouldn’t swap it for the adult life. Before all, the school has taught me to be grateful and never forget the people who have put their soul into you, have given you life skills, the people who are always attentively and generously helpful, boost your willpower, confidence and life values. Having studied in IFS not so long, I can confidently say that the school has taught me to set priorities correctly, keep to the chosen path, and never give up, even if you have failed the first time. What I want to tell the current students is always be thankful, value every moment spent in your home school and never forget those who have been always with you. Spare a second to express your sincere and kind words to the director, teachers, and everyone who works in the school, which will mean a lot to them.Now I am a fourth year student at KPI, about to graduate from the faculty of linguistics with the diploma of an English and French translator. Master degree is not so far away. I try to get the most out of life, learn to be a good person every day, dream of achieving much on my own, and be happy.
Дарина Янгаличева
Роки навчання в МФШ 2016-2017
received_1171197013302246
Найкраще, що я пам’ятаю про школу, це друзі, котрих я зустрів під час навчання. З деякими з них я і до цього часу близько спілкуюсь! Зараз я студент 4 курсу соціології НАУКМА
Тимофій Степашко
Роки навчання в МФШ 2007-2017
received_523280762351035
МФШ - це не просто школа, це школа людських цінностей, школа розвитку власних талантів та школа життя. Я навчалася у трьох різних школах, і саме ця запам’яталася мені найбільше. Як директорка, так і вчителі у МФШ завжди намагалися зробити наше навчання повноцінним, тобто не просто академічним, а ще й художнім та людським. Саме у цій школі я навчилася великій кількості ‘soft skills’, які відтоді не раз стали мені в нагоді, та які щороку дедалі більше цінуються на ринку праці. Саме у МФШ я почала вивчати французьку мову, завдяки чому декілька років потому змогла поїхати жити до Франції та навчатись у надзвичайно селективних classes préparatoires. І це все не кажучи про можливість навчатися у Пущі Водиці і постійно контактувати з природою, що є просто унікальною! Навчаюсь у HEC Paris, перша у Франції вища школа бізнесу та менеджменту.
Майорова Анна
Роки навчання в МФШ 2010-2014
received_774650799918372
Мене звати Ізабелла Небігер і я в минулому учениця Міжнародної Французьскої школи, сьогодні мені вже 23 роки, майже закінчила магістратуру в університеті. МФШ дала мені дуже великий поштовх для мого майбутнього та побудувала дуже сильну базу іноземних мов, які на сьогоднішній день являються моєю перевагою. Я з легкістю можу контактувати з людьми без ніяких ускладнень. Завжди згадую цю школу та вчителів, які завжди дуже добре відносились до мене, з теплотою на душі. Хочу сказати дякую за реалізовану мене та за таку, яка я є на сьогоднішній день! Зараз я студентка 5 курсу факультету права КНУ ім.Т.Г.Шевченка
Ізабелла Небігер
Роки навчання в МФШ 1999-2013
received_3577791105655323
Мене звати Юля, я випускниця Міжнародної французької школи. Я хочу поділитися своїми теплими спогадами про навчання у цій школі. Почну з того, що я провчилась в цій школі лише 3 роки, але цього було достатньо аби я почала змінюватись, як особистість. Коли я перейшла до цієї школи, то зовсім не знала французької мови. Перший час мені було нелегко, але завдяки індивідуальному підходу, мені вдалося з цим впоратися. В нашій школі вчителям було не все одно, чи відклалося у тебе щось в голові на уроці. Тому що їхня мета - зацікавити тебе настільки, аби ти хотів дізнатися ще більше, копнути глибше. У МФШ діти мають можливість втілювати свої ідеї у різних проеках, їм дійсно домагають розкрити свій потенціал. Таким чином, діти можуть відкривати свої сильні сторони. Я вважаю, що багатьом українським школам цього не вистачає. Коли я вже закінчувала цю школу, то знала, що мій молодший брат піде у перший клас саме сюди 🙂 Завдяки оточенню у школі я захотіла вступити до Національного університету “Києво-Могилянської академії”, який наразі вже закінчую. Я дуже вдячна за те, як склалося моє життя і що я можу займатися тим, що мені до душі. Я вірю, що в цій школі можуть допомгти стати тим, ким тобі хочеться.
Юлія Петренко
Роки навчання в МФШ 2012-2015
received_1490650814599712
За час свого перебування в МФШ, більше всього мені запам’яталась атмосфера навчального процесу. Вчителі, що завжди раді тобі допомогти та направити, навіть після закінчення уроків. Також мені завжди подобалась наявність позашкільних занять, таких як: футбол, музика, малювання, чи театральні постанови. З точки зору освіти, МФШ допомогло мені в вивченні французської мови і найголовніше сприяло соціалізації з франкомовним суспільством через викладачів, що являються носіями мови. Одночасно, ми отримували уроки англійської та не забували про українську освіту, таким чином відкриваючи безліч можливостей для учнів у майбутньому.
Антон Бевза
Роки навчання в МФШ 2004-2012
received_476942400084495
Я можу сказати, що МФШ - це дім та сім’я мого дитинства, з якою я був з 5 років до 15. Там я залучився гарними друзями та вчителями, які вели нас, як своїх діточок. Мені дуже подобалось, що нас було небагато в класі і це справді створювало камерну та сімейну атмосферу, через яку завжди хотілося приходити до класу. Наше двійне навчання допомогло вивчити мови як рідні, так як з самих перших класів ти починаєш вчити приклади одразу на декількох мовах. Те, що запам'яталося це наші шкільні екскурсії та подорожі, зокрема наша подорож до Парижу в наших початкових класах, також інші екскурсії до Львову, та українських музеїв. Я дуже полюбляв наші шкільні постановки та візити видатних спеціалістів, художників, письменників, які приходили до нас поділитися своїм досвідом. Також з переїздом до Пущі Водиці в нас з‘явилось повністю наше місце, з краєвидом на ліс та зеленню. Пам'ятаю, як на перервах завжди грали в футбол на нових площадках. Я правда вважаю що МФШ створює саме той необхідний комфорт, умови та атмосферу для дітей, яка допомагає їм с задоволенням вчитися в колі своїх друзів в школі Європейського стандарту. Я бажаю ще більших успіхів мадам Анрі та нових ще не досягнутих висот МФШ. Зараз я працюю e-commerce, Ніцца, Франція
Роман Балаян
Роки навчання в МФШ 2007-2017
received_1043610826042649
Найяскравіші враження зі школи у мене пов'язані з новорічним проєктом «Міні місто». У мене в пам'яті саме дуже добре відклалися ті 2 тижні, які ми провели в підготовці до свята. Командна робота, постійна комунікація між собою, кожен мав своє персональне завдання і свою роль в цьому проєкті. Метою проєкту було створення мініатюрного міста. Виглядало все як тестові архітектурні макети перед забудовою. Пам'ятаю, як сидів вечорами з мамою і робили свій «маєток мільйонера» з картону, кольорового паперу, штучного снігу, сірників і зубочисток. Але найприємніше для мене було, звичайно ж ліплення мініатюрних жителів для міста з моїми найближчими друзями Єгором і Тимофієм. Мені з самого дитинства подобалося ліпити з пластиліну. Ще в класі другому я приносив Світлані Анатоліївні свої вироби і мене завжди радували посмішки людей, які бачили мої роботи. Єгор у нас взагалі творча людина, а його виліплені персонажі взагалі виглядали як живі, а Тимофій допомагав нам зробити каркаси з дротів для того, щоб пластилін ще не гнуться під своєю вагою. Коли наш новорічний проєкт був повністю готовий, а зал з нашими роботами зібрав море людей я відчував щиру радість від того, що відбувається. Почуття було таке, ніби ми з друзями великі скульптори, чия виставка проводиться в дорогому готелі. Ще сильніше це почуття підкріпилося благодійним аукціоном по завершенню самого свята, мій макет будинку і навіть наші фігурки були продані. Загалом вечір видався насиченим, а ми залишилися задоволені 🙂 Зараз я студент 4 курсу історичного факультету КНУ, ТБ
Артем Куликов
Роки навчання в МФШ 2007-2017
received_517501102584808
I joined IFS in 3rd grade in order to learn a new language - French. Little did I know, that it was the first step towards the international path of my education. My first days at IFS were intimidating; I had never been in such close contact with a foreign language before. I had to take extra lessons to catch up to my peers who, at the time, already had a base. Thankfully, the passionate and truly kind team of teachers was always there to support me and soon enough, I was able to follow lessons completely in French and had a B1 certificate. As a kid, learning a language takes little effort, especially when you get immersed into a community of speakers at IFS. Now as an adult, it is a skill that helps me in my daily life here in Brussels. Apart from high quality education, I remember IFS for being fun. Playing football during breaks, building snow castles during winter - these are the memories that will stay for life. To all the parents debating whether IFS is the right choice, look at it as an investment into your child's future career and a first step towards success. Business Information Management student at KU Leuven - Belgium.
Ігор Майоров
Роки навчання в МФШ 2010-2013