Підписання угоди про співробітництво МФШ з Київським національним торговельно-економічним університетом( КНТЕУ)

Le 4 mars 2020, SIGNATURE D’UN ACCORD DE PARTENARIAT AVEC L’UNIVERSITE NATIONALE DE COMMERCE ET D’ECONOMIE DE KYIV.
L’accord est signé en présence de madame Alix de Gassard, attachée de coopération éducative de l’Ambassade de France en Ukraine et de monsieur Nicolas Mainetti, directeur de l’institut de l’ Agence universitaire de la francophonie, basé à Sofia.
4 березня відбулось підписання угоди про співробітництво Міжнародної Французької Школи (МФШ) з Київський національний торговельно-економічний університет. Угоду підписали від КНТЕУ Перший проректор з науково-педагогічної роботи пані Наталія Притульська, від МФШ – Директорка пані Тіфен Анрі.

Церемонія підписання документа відбулась в присутності Аташе Посольства Франції в Україні пані Алікс де Гассар і Директора Спеціалізованого інституту франкофонії з адміністрування та менеджменту в м. Софія (ESFAM), Офіційного представника Університетської агенції Франкофонії (AUF) Ніколя Менетті.
Також, в рамках візиту відбулись робочі консультації усіх зацікавлених сторін на предмет перспективних напрямків співпраці, у тому числі у міжнародному вимірі.
Довідково: Предметом угоди є професійна орієнтованість, пошук талановитої молоді, підготовка учнів до вступу у Київський національний торговельно-економічний університет, до зовнішнього незалежного оцінювання, для набуття навичок самостійної науково-практичної, дослідницько-пошукової діяльності; розвитку їхніх інтелектуальних, творчих якостей, прагнення до саморозвитку та самоосвіти.
КНТЕУ сприятиме в організації проведення комп’ютерного тестування (профдіагностики) учнів з метою їх ранньої професійної орієнтованості, виявлення здібностей та обдарувань, надання обґрунтованих рекомендацій психолога щодо вибору майбутньої професії; участі у «Днях відкритих дверей», «Днях гостинності», олімпіадах, фестивалях, конференціях, спортивних змаганнях та культурно-мистецьких заходах Університету; у проведенні майстер-класів з метою детального ознайомлення зі спеціальностями (спеціалізаціями) освітніми програмами Університету тощо.

Recommended Posts