Послідовністю та наступністю навчання в початковій школі є перехід учня до колежу, навчання в якому орієнтоване на здобуття сукупності основних, загальних знань і навичок.

Мови

Навчання в школі здійснюється українською, французькою, англійською мовами.

Починаючи з 6-го класу англійська мова та література вивчаються не менше п’яти разів на тиждень (клас ділиться на групи).

Вивчення іспанської мови: один урок на тиждень.

Учень, який переходить навчатись до колежу вивчає нові предмети, працює за відмінним від початкової школи розкладом, має більший спектр спілкування як з однолітками, так і з дорослими.

Колеж  – це формування свідомості майбутніх громадян. Щоб досягти цього, велика увага приділяється вихованню відповідальності, необхідності поважати інших людей, їх права, закон.

На додаток до обов`язкових предметів учням, які цього потребують,  пропонується індивідуальна допомога, широко застосовується диференційований підхід у навчанні. Такі розробки  сприяють підвищенню рівня академічної успішності учнів.

Використовуються для формування у школярів навичок і вмінь наукового дослідження, наукового пошуку та експериментування, яке, базуючись на матеріалі конкретної навчальної теми, призводить до більш глибокого вивчення, самостійного усвідомлення і узагальнення матеріалу цієї проблемної теми.

  • Офіційний французький диплом (DNB) оцінює рівень знань та навичок, набутих в кінці навчання у колежі (французька система).
  • DELF – французький диплом, оцінює рівень знань французької мови.
  • PTE –англійський диплом, оцінює рівень знань англійської мови.
  • DPA – оцінює рівень знань та навичок, набутих в кінці навчання у колежі (українська система).
  • GRADE – англійський диплом, оцінює рівень знань англійської мови.
  • 6-ий клас: адаптаційний цикл
  • 7-й і 8-й класи: центральний цикл
  • 9-й клас: цикл профорієнтації.

L’EPS à l’Ecole française internationale c’est :

  • une discipline obligatoire pour tous les élèves ;
  • le développement des compétences motrices, sociales, cognitives, émotionnelles ;
  • 2 professeurs d’EPS, 1 chorégraphe ;
  • deux récréations par jour pour tous les enfants (30-40 min) : jeux et échanges en plein air ;
  • le tournoiannuel de tennis de table ;
  • les évènements sportifs : journée de la danse, remise de ceintures pour lekaraté, matchs amicaux de football et basketball… ;
  • la Journée du sport et de la santé fêtée chaque année

L’éducation physique et sportive développe l’autonomie et la confiance en soi des enfants.

Творчість, як невід ’ємний аспект розвитку дитини.

У житті нас часто обмежують умовними рамками. Нав’язують вже напрацьовані шаблони і стандарти. Ми не можемо вийти за грань, бо так «є не правильно», «бо так не буде, як у всіх»…

І ми виконуємо. А знаєте чому? Бо ще з раннього дитинства нас вчили робити всіх і все однаково, не даючи право вибору і можливості  помилитися.

Чому ж так важливо, аби в житті дитини була творчість ? Відповіддю на це питання і є речення, написані вище.

Творчість дозволяє думати ширше, креативніше і без надуманих меж. Творчість розвиває нестандартне мислення, допомагає поглянути на речі з незвичної сторони.

Вона відкриває світ уяви, пізнання навколишнього середовища і глибшого сприйняття інформації.

Та цього всього не буде без допомоги батьків/ учителів…

Дитині треба давати матеріал, багато матеріалу, багато дрібничок реальності та деталей з життя. Саме з них в маленькій головці буде складалися повноцінний пазл, а чим більше даних, тим більше варіацій одного і того ж пазлу.

Але важливо пам’ятати, що для кращого і продуктивного засвоєння інформації все-таки необхідна певна послідовність та методичність.

Також важливим лишається факт : творчі ігри і заняття мають містити різні види діяльності і щоб при цьому дорослі слідкували, аби не було перенасичення.

Творчість сама по собі багатогранна. Охопити і описати всі її галузі важко.

Мораль всього сказаного: не бійтеся давати дитині вибір, дозволяти проявляти себе і робити помилки; давайте малювати і вимазуватися (дайте речі, які можна бруднити), ліпити не тільки з пластиліну, давати якомога більше фантазувати.

Ви завжди поруч. Ви контролюєте ситуацію. Але не стримуйте дітей. Допоможіть їм вирости повноцінно розвинутим у всіх сенсах.